SpecialNeeds

Takiej gildii nie znajdziesz nigdzie


#1 2008-11-13 15:24:34

KasiaGd

Moderator

904816
Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 39

otrzymane w godzinach pracy :)

Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, ze wrócę o północy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później'- powiedziałam i wybyłam. Ale. impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie! Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem.
Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, ze mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem!
Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc jaka to ja jestem inteligenta!

Ha! Rano, podczas śniadania, mąż zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego.
'Oh, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc:
'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką'.

Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem:

'Taaaak? A dlaczego, kochanie?'

A on na to:

Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O k***a!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać......


Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty

Offline

 

#2 2008-11-13 21:49:55

Rozek

Użytkownik

10313520
Skąd: Radzyń Podlaski
Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 23

Re: otrzymane w godzinach pracy :)

Hehe super opowiesc.Kupie ci Myszko elektroniczny zegar z kukulka :-) Buziaczki


http://i43.tinypic.com/p7g9l.jpg

Offline

 

#3 2008-11-14 12:23:03

Pietka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 183

Re: otrzymane w godzinach pracy :)

Hahahaha

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.socug.pun.pl www.magia.pun.pl www.alfabetmafi.pun.pl www.nutriolandia.pun.pl www.forumsko.pun.pl