SpecialNeeds

Takiej gildii nie znajdziesz nigdzie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-12-22 12:10:42

Podanie o przyjecie

Gość

Chce dolaczyc do SN

1. Mam na imie Lukasz, niedawno skonczylem 18 lat

2. W zyciu mialem wiele postaci, teraz gram na elbrutalee, gdyz stracilem konto z moimi postaciami;/ Moge wyjasnic dlaczego.

3. Sura WP , lvl 48.. ale postaci istnieje dopiero 8 czy 9 dni. Expic bede do 72 lvl.

4. Bylem w BlackHearts i BlackFuture- 1 sie rozlpadla, nowy przywodca itp.. W tej 2 zepsuł sie nastrój, nie bylo juz tej wspolnowty jaka istniala kiedys.

5. Jesli gram mniej niz 4h dziennie to jestem zly:)

6. Nie, nikt mnie nie zaprosil

7. Nie jestem pewien czy znam kogos kto juz w gildii jest, niektorzy moga kojarzyc moje poprzednie postacie. Kolega zlozyl podanie, mowiac ze sa mili ludzie wiec tez to zobilem.

8. Jasne ze mam, to chyba najlepszy i najszybszy sposob komunikacji w grze.

9. Hmm, nie lubie mowic o sobie, ale skoro tego wymagacie to sprobuje: Mily, kolezenski, aktywny. Jesli chcecie sie dowiedziec o mnie wiecej to chyba musicie mnie przyjac:P

10. Slyszalem ze u Was panuje ila atmosfera, zawsze mozna otrzymac pomoc- a chyba o to chodzi w gildii? Skladam podanie bo chce do Was dolaczyc:)

11. Gdybym nie zgodzil sie na regulamin to by troche glupio wygladalo...:P Aktywne uczestniczenie w zyciu gildii? To moje 2 imie:D

 

#2 2008-12-23 00:45:22

Pietka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 183

Re: Chce dolaczyc do SN

No, noo...
Umiesz sie zareklamować

Offline

 

#3 2008-12-23 08:36:18

elbrutalee

Gość

Re: Chce dolaczyc do SN

wiadomo :>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demo.pun.pl www.uday-priyanka.pun.pl www.pgs-dm.pun.pl www.super-bakugan.pun.pl www.czlapaki.pun.pl